Чергове засідання робочої групи з питань погашення заборгованості та легалізації виплати заробітної плати й зайнятості населення у м. Кам’янському

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради, керуюча справами виконавчого комітету міської ради Світлана Колісніченко 28.03.20223 року провела чергове засідання робочої групи з питань погашення заборгованості та легалізації виплати  заробітної плати й зайнятості населення у м. Кам’янському.
На засіданні групи заслухали представників суб’єктів господарювання м. Кам’янське, які протягом 2022-2023 років допустили заборгованість із виплати заробітної плати. Відповідальні особи підприємств боржників надали пояснення стосовно причин виникнення заборгованості та визначили можливі шляхи її погашення у найближчий термін.
Заступник голови робочої групи, начальника відділу Іван Процик доповів присутнім про ситуацію із заборгованості по виплатам заробітної плати зі станом на цей час. У доповіді він зазначив, що кількість підприємств боржників станом на 01 лютого 2023 року по відношенню до 01 січня 2022 року зменшилася на 2 підприємства але розмір заборгованості збільшився на 1 890,9 тис. грн. Так на 01 лютого поточного року сума заборгованості складає 15 139 тис. грн.,  що на 14,3% більше показників минулого періоду.
За результатами проведеної наради головою робочої групи Світланою Колісніченко надано розпорядження відділу праці звернутися до Міністерств та відомств в управлінні яких знаходяться підприємства-боржники та посилити контроль у даному напрямку для недопущення порушень виплати заробітної плати.

 

28 лютого 2023