Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

ПОВІДОМЛЕННЯ про намір встановлення тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами, що надаються Товариством з обмеженою відповідальністю «ЕККО-Сіті» (ТОВ «ЕККО-Сіті»)

Створено: 2020-09-02 05:39:18Оновлено: 2020-09-02 05:45:14

ТОВ «ЕККО-Сіті» повідомляє про намір встановити тарифи на послуги з поводження з побутовими відходами (вивезення твердих побутових відходів, вивезення великогабаритних відходів з урахування послуг із знешкодження побутових відходів) для населення м.Кам’янське та смт.Карнаухівка, керуючись наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 №130 «Про затвердження Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності».

Рішеннями виконавчого комітету міської ради від 07.08.2020 №376 «Про визначення Товариства з обмеженою відповідальністю «ЕККО-Сіті» виконавцем послуг з вивезення побутових відходів (поводження з побутовими відходами) з території багатоквартирних житлових будинків м.Кам’янське», від 07.08.2020 №377 «Про визначення Товариства з обмеженою відповідальністю «ЕККО-Сіті» виконавцем послуг з вивезення побутових відходів (поводження з побутовими відходами) у приватному секторі м.Кам’янське та смт. Карнаухівка» ТОВ «ЕККО-Сіті» визначено виконавцем послуг з вивезення побутових відходів для населення міста.

Тариф на послуги з поводження з побутовими відходами для населення м.Кам’янське та смт.Карнаухівка встановлюється вперше.

Розрахунок планового тарифу на послуги з поводження з побутовими відходами здійснено відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги», постанови Кабінету Міністрів України від 26.07.2006 №1010 «Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з вивезення побутових відходів» (зі змінами), керуючись наказом Міністерства регіонального розвитку, житлово-комунального господарства та будівництва України від 12.09.2018 №239 «Про затвердження Порядку розгляду органами місцевого самоврядування розрахунків тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, а також розрахунків тарифів на комунальні послуги, поданих для їх встановлення», рішенням виконавчого комітету міської ради від 22.05.2019 №135 «Про порядок регулювання органами місцевого самоврядування тарифів (цін) в місті Кам’янське», ураховуючи рішення виконавчого комітету міської ради від 28.01.2015 №4 «Про встановлення тарифів на послуги зі знешкодження побутових відходів, що надаються комунальним підприємством Дніпродзержинської міської ради «Комунальник» (зі змінами), від 26.06.2020 №243 «Про затвердження норм надання послуг з вивезення побутових відходів у м.Кам’янському».

Послуги з поводження з побутовими відходами надаватимуться відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 10.12.2008 №1070 «Про затвердження Правил надання послуг з поводження з побутовими відходами».

Розрахунок планового тарифу на послуги з поводження з побутовими відходами здійснено з урахуванням нормативних річних обсягів надання послуг та економічно обґрунтованих планових витрат на підставі державних і галузевих нормативів (норм) витрат трудових та матеріальних ресурсів, ставок податків і зборів (обов’язкових платежів) та діючих цін.

Найпитомішими складовими тарифу на послуги з поводження з побутовими відходами (вивезення твердих побутових відходів та великогабаритних відходів) є витрати на паливно-мастильні матеріали, витрати на оплату праці, ремонт та технічне обслуговування спецтехніки тощо.

Плановий тариф для населення на послуги з вивезення твердих побутових відходів з контейнерів, що належать споживачам, з розрахунку на 1м3 запропоновано на рівні 90,02 грн/м3 (з ПДВ), з контейнерів, що належать виконавцю послуг (ТОВ «ЕККО-Сіті») – 94,90 грн/м3 (з ПДВ). Тариф на послуги з вивезення великогабаритних відходів становить 210,84 грн/м3 (з ПДВ).

Загальний розмір планового тарифу на послуги з поводження з побутовими відходами для кінцевого споживача з урахуванням послуг знешкодження відповідно становить:

- вивезення твердих побутових відходів з власними контейнерами споживача – 99,10 грн/м3 (з ПДВ), з контейнерами виконавця послуг – 103,98 грн/м3 (з ПДВ).

- вивезення великогабаритних відходів – 219,92 грн/м3 (з ПДВ).

Крім того, відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги», постанови Кабінету Міністрів України від 21.08.2019 №808 «Про встановлення граничного розміру плати за абонентське обслуговування у розрахунку на одного абонента для комунальних послуг, що надаються споживачам багатоквартирних будинків за індивідуальними договорами» у розрахунку оплати за надані послуги на одну особу у місяць буде застосовано плату за абонентське обслуговування у розмірі 10% від встановленого законодавством граничного розміру. Оплата послуг на одну особу у місяць розраховуватиметься з урахуванням затверджених норм надання послуг.

Виконавчими органами Кам’янської міської ради підготовлено проєкт рішення виконавчого комітету міської ради «Про встановлення тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами для населення Товариству з обмеженою відповідальністю «ЕККО-Сіті»». Повну редакцію цього рішення розміщено на офіційному WEBсайті Кам’янської міської ради http://kam.gov.ua/ у розділі Нормативні акти.

Пропозиції та зауваження приймаються протягом 14 календарних днів з дня розміщення повідомлення на офіційному сайті Кам’янської міської ради до 17.09.2020 за адресами:

- 51900, м. Кам’янське, просп. Тараса Шевченка, б.16, приміщення 2, ТОВ «ЕККО-Сіті», тел. 093 344 74 79.

- 51931, Дніпропетровська обл., м.Кам’янське, майдан П.Калнишевського, буд.2, департамент економічного розвитку Кам’янської міської ради, каб. 307, електронна адреса: ekpgue@gmail.com, тел. 55 41 36.