Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Кам`янчан запрошують повторно проголосувати за перейменування окремих вулиць

Упродовж травня - червня в Кам’янському тривали консультації щодо перейменування вулиць, назви яких пов’язані з державою агресором та/або її союзниками. 12 червня завершилось голосування на платформі електронної демократії «EDEM».

Результати голосування за нові назви більшості вулиць будуть враховані в подальшому при підготовці відповідного проєкту рішення міської ради.

Разом з тим, результати голосування за окремими вулицями мають спірний результат, а деякі навіть стали резонансними, про що свідчать звернення містян та громадських організацій. Саме тому упродовж наступних 10 днів, до 30 червня включно, триватиме додаткове голосування за нові назви таких вулиць.

Аби взяти участь в голосуванні перейдіть за посиланням https://consult.e-dem.ua/polls та оберіть розділ «Кам’янська громада».

"Шановні містяни! Щиро дякую кожному, хто вже долучався до голосування та закликаю Вас бути не менш активними зараз, аби остаточно визначитись з новими назвами вулиць з метою подальшого затвердження цього питання на липневому засіданні міської ради. Нагадую, що процес перейменування вулиць відбуватиметься спонсорським коштом!", - зазначив міський голова Андрій Білоусов.

21 червня 2022