ДМК - основний партнер Кам’янського

Публічне акціонерне товариство «Дніпровський металургійний комбінат» – основний фінансовий партнер міста серед підприємств Кам’янського, який направляє кошти на реалізацію місцевих проектів. Про це свідчать Меморандуми про співпрацю в сфері соціально-економічного розвитку територіальної громади Камянського, підписані керівництвом ДМК і міською владою.

У 2018 році Дніпровський меткомбінат перерахував до спеціального фонду міста 60 мільйонів гривень на децентралізацію системи опалення правобережної частини Кам’янського. Із них освоєно 59666,2 тисячі гривень на виконання поточних ремонтів та посилення внутрішньобудинкових електромереж в 293 житлових будинках, капітального ремонту з установкою електроопалення в 2050 квартирах окремих категорій соціально незахищених городян. Залишок коштів буде використано на придбання меблів для міських лікарень №7 і №9.

Згідно з Меморандумом, у 2019 році Дніпровський меткомбінат взяв участь у фінансуванні видатків розвитку соціальної інфраструктури міста в сумі 40 мільйонів гривень.

«Кошти були перераховані в березні, тобто, ще до ухвали про відкриття провадження у справі про банкрутство комбінату, зазначив генеральний директор ПАТ «Дніпровський меткомбінат» Олександр Подкоритов.  Зараз ми скоротили витрати на програми соціального партнерства, але головне зберегли виробництво, робочі місця, без затримок виплачуємо заробітну плату, перераховуємо податки до міської казни».

Незважаючи на складності, пов’язані із відкриттям провадження у справі про банкрутство, на комбінаті організували і провели дитячу оздоровчу кампанію, за літо в ДОК «Лісова казка» оздоровляться біля 2700 дітей.

40 мільйонів гривень, перераховані комбінатом, місто вирішило направити на придбання автобусів для міського автотранспортного комунального підприємства. До кінця року буде закуплено 30 автобусів.

«Для нас важливо, що міська влада по-господарськи розпоряджається коштами комбінату, визначає нагальні потреби і направляє фінанси на конкретні цілі. Придбання сучасних, красивих, європейського зразка автобусів це успішний результат спільної діяльності комбінату і міста, який оцінять жителі Кам’янського»,  сказав генеральний директор комбінату Олександр Подкоритов.

21 серпня 2019