У Кам’янському пройшла вулична акція під гаслом «Ми проти насилля. А ти?»

Вже четвертий рік поспіль департамент соціальної політики міської ради в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» проводить вуличну акцію під гаслом «Ми проти насилля. А ти?».

Основна мета - привернути увагу жителів міста до актуальних для українського суспільства проблем подолання домашнього насилля. Головним символом акції є повітряна кулька помаранчевого кольору, яка символізує світле майбутнє, вільне від насильства.

У заході взяли участь фахівці Центру надання соціальних послуг, мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та насильства за ознаками статі, спеціалістів місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, районного відділу філії Державної установи «Центр пробації», районного управління поліції Головного управління національної поліції в Дніпропетровській області.

Спікери прагнули донести до людей розуміння того, що насильство є порушенням прав людини й кожен з нас має сказати «Ні» насильству в сім’ї. Адже сім’я – це саме те місце, яке має бути світлим затишком, острівцем безпеки і комфорту у нашому досить бурхливому світі. Сім’я – де тебе розуміють і поважають, де можна нікого не боятися і почуватися вільно кожному: від маленької людини до дорослої.

 

02 грудня 2021