Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Влада Кам’янського звернулась до керівника Держказначейства області з приводу затримок по виплаті заробітної плати бюджетникам

Останнім часом працівники бюджетної сфери міста несвоєчасно отримують заробітну плату. Затримки виникають в системі електронних платежів Державної казначейської служби України.

Як розповів перший заступник міського голови Олександр Чернишов, попри військовий стан великі підприємства міста, середній та малий бізнес сплачують до міського бюджету платежі. Кошти, необхідні для виплати заробітної плати, перераховані на рахунки закладів та установ своєчасно та в повному обсязі. Однак, в системі електронних платежів Держказначейства в останні місяці неодноразово виникають затримки по розрахунках місцевих бюджетів по платежам не лише по незахищених статтях, а й по виплатах на заробітну плату працівникам бюджетних установ.

Тож міська влада звернулась до керівника Головного управління Державної казначейської служби України у Дніпропетровській області Ігоря Фліссака щодо сприяння своєчасного проведення платежів.

22 червня 2022