Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Переможці та фіналісти змагань за Кубок міського голови з футболу здійснили туристичну подорож

З 27 вересня у Кам'янському проходили змагання з футболу за Кубок Кам'янського міського голови-2021 серед команд 8-11 класів закладів середньої освіти міста. Участь в змаганнях взяли 30 шкільних футбольних команд. За результатами всіх проведених матчів у фіналі зустрілися команди школи №29 та ліцею №13.

Вирішальний матч команди зіграли 13 жовтня на новому багатофункціональному стадіоні СЗШ №18 по вулиці Звенигородській. За підсумками фінального матчу перемогу здобула команда загальноосвітньої школи №29, отримавши в подарунок подорож до м. Харків. Фіналісти - команда ліцею №13 - отримали в подарунок подорож до «Миколиного Хутору».

Тож 15 жовтня команда переможців, у повному складі, відвідала місто Харків. Володарі Кубку побували на оглядовій екскурсії та завітали до кращих парків міста, такі як: «Фельдман Екопарк» та одного з кращих парків України – Центральний парк культури та відпочинку ім. М. Горького.

16 жовтня команда фіналістів з ліцею №13 відвідала «Миколин Хутір». Зокрема, під час подорожі діти стріляли з лука та метали списа, а також взяли участь у боях подушками.

22 жовтня 2021