Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Кам’янська міська рада та її виконавчий комітет від імені територіальної громади міста висловлюють співчуття рідним та близьким померлого Шершньова Сергія Олександровича

23 жовтня Кам’янське зазнало тяжкої втрати: зупинилося серце Шершньова Сергія Олександровича – Почесного громадянина міста, голови Дніпродзержинської міської ради у 1992–1996 роках, який після проголошення незалежності України стояв біля витоків формування у місті місцевого самоврядування.

Сергій Олександрович Шершньов народився 30 жовтня 1944 року в місті Дніпродзержинську. Закінчивши у 1963 році Дніпродзержинський металургійний технікум отримав спеціальність техніка-механіка та був призваний до лав Радянської Армії. Після звільнення в запас у 1967 році вступає до Дніпродзержинського індустріального інституту ім.М.І.Арсенічева.

У 1972 році Сергій Олександрович закінчив індустріальний інститут та здобув спеціальність інженера-технолога прокатного виробництва. Молодий спеціаліст отримав призначення на роботу до Чепецького механічного  заводу в місті Глазов Удмуртської АРСР, а у 1973 році був переведений на Придніпровський хімічний завод. Працював інженером, старшим інженером, керівником лабораторії металургії рідкісних металів.

Завдяки роботі на виробництві Сергій Олександрович мав можливість накопичити великий масив практичної інформації, систематизація якої  дозволила отримати 15 авторських свідоцтв у галузі виробництва цирконію та гафнію.

У Московському хіміко-технологічному інституті імені Д.І.Менделєєва  Шершньов Сергій Олександрович у 1982 році захищає дисертацію та отримує ступінь кандидата технічних наук у галузі виробництва цирконію та гафнію для ядерних реакторів.

З 1990 року по 1992 рік працював заступником генерального директора ВО «Придніпровський хімічний завод».

Громадська діяльність Сергія Олександровича завжди була ефективною, завдяки чому він отримав великий ліміт довіри містян. Саме Сергій Олександрович після проголошення незалежності України стояв біля витоків формування у місті місцевого самоврядування, тому в 1992 році Дніпродзержинська міська Рада народних депутатів обрала його своїм головою та головою виконавчого комітету, а в 1994 році під час першого в історії міста всенародного голосування він був переобраний на цю посаду.

У 1996–1998 роках Сергій Олександрович Шершньов працював заступником завідувача відділу з питань місцевих державних організацій та органів місцевого самоврядування Кабінету Міністрів України.

Рішенням Дніпродзержинської міської ради VІ скликання від 28 грудня 2011 року №337-17/VІ Шершньову Сергію Олександровичу за сумлінне багаторічне служіння територіальній громаді м.Дніпродзержинська, за активну громадську позицію та вагомий особистий внесок у розвиток міста присвоєно звання «Почесний громадянин міста Дніпродзержинська».

Сергій Олександрович був висококваліфікованим спеціалістом, активним політичним та громадським діячем, здатним налагодити гармонійні взаємини у колективі, продуктивний виробничий процес й завжди користувався довірою та повагою колег і містян.

Кам’янська міська рада та її виконавчий комітет від імені усієї територіальної громади Кам’янського висловлює щирі співчуття з приводу тяжкої втрати всім рідним, близьким, друзям покійного. Світла пам’ять про Сергія Олександровича назавжди залишиться в історії міста, вічно житиме у наших серцях.

 Камянська міська рада
та її виконавчий комітет

23 жовтня 2021