Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Центр молодіжних ініціатив проводить антифейкові інтелектуальні ігри для молоді

У Центрі молодіжних ініціатив проходять антифейкові інтелектуальні ігри «НотаЄнота». Мета гри – розвивати критичне мислення, показати, як працюють фейки та дезінформація на основі реальних кейсів, навчити визначати ворожі впливи та протистояти маніпуляціям.

Гра складається із 5-ти раундів, побудованих на основі реальних прикладів фейків, маніпуляцій, ворожих вкидів та шахрайських схем зі ЗМІ та соцмережах, якими нас намагаються ввести в оману.

Для виконання завдань учасники застосовують критичне мислення та ерудицію, знання та кмітливість. Упродовж гри молодь також отримує важливу інформацію, яка дає глибше розуміння того, як влаштований інфопростір та чому поширюються фейки та маніпуляції. Тобто учасники спочатку самостійно намагаються докопатися до суті, а коли дізнаються правильну відповідь, отримують додаткову інформацію, яка завершує «пазлик».

Авторкоюантифейкових ігор єфактчекерка, головна редакторка проєктів «НотаЄнота» та «По той бік путінської брехні», викладачка НН Інституту журналістики КНУ ім.Т.Шевченка Альона Романюк.

Інтелектуальна гра «НотаЄнота» реалізується в рамках акселератора проєктів з протидії дезінформації Mediengeist, що імплементується у партнерстві Goethe-Institut в Україні з науково-популярним медіа Куншт.

Якщо Ви зацікавлені взяти участь в командній грі «НотаЄнота» – фахівці Центру молодіжних ініціатив залюбки проведуть її для Вас!

Надсилайте свої пропозиції на офіційні сторінки Центру молодіжних ініціатив у соціальних мережах та проводьте своє дозвілля з користю!

https://www.facebook.com/yic.kam

https://www.instagram.com/yic.kam

24 березня 2023