Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Органи самоорганізації населення продовжують долучатися до робіт з благоустрою

Спільними зусиллями органів самоорганізації населення та небайдужих мешканців міста проведено толоки, мета яких – впорядкувати підпорядковані території.

Так, у Південному районі квартальним комітетом №1 (керівник Ялова Л.А.) прибрано сміттєзвалище по 2-му Маршовому провулку. Квартальний комітет №2 (керівник Чернікова Г.І.) прибрав дитячий майданчик в районі вул. Луганській, 22.

Активістами-батьками квартального комітету №4 (керівник Біленко А.І.) здійснено покіс трави та розчищено поле по вул. Гарбузовій («Шоста Сотня») для гри дітям у футбол.

Квартальний комітет №11 (керівник Ворона О.М.) прибрали прилеглу територію від сміття, залишків скошеної трави та порослі по вул. Авдіївській, 1-5. Також провели покіс трави на санітарних зонах вздовж вул. Бердичівської.

Квартальний комітет №13 (керівник Осипенко О.Ю.) прибрав територію заїзду з залізничного вокзалу на вул. Лохвицького, встановлено таблички про заборону складування сміття та гілля.

На лівобережжі комітети 1-го мікрорайону (керівник Шевелєва І.В.) та 9-го мікрорайону (керівник Ульянова О.В.) за участю мешканців пофарбовали лавки для сидіння, столи, елементи дитячих майданчиків, огородження газонів на прибудинкових територіях будинків №17, 21, 23 по вул. Харківській, №1А, 1Є
по просп. Наддніпрянському.

 

24 травня 2024