Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

У Кам’янському відбулось чергове засідання виконавчого комітету міської ради

24 листопада відбулось чергове засідання виконавчого комітету Кам’янської міської ради. До порядку денного увійшли 65 основних та 16 додаткових питань.

Серед найбільш важливих питань порядку денного – встановлення тарифів на послуги з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування та в міському електричному транспорті.

За словами директора департаменту економічного розвитку міської ради Галини Єрмоленко, підвищення вартості проїзду викликано здорожчанням паливно-мастильних матеріалів та інших складових собівартості послуг із перевезення. Вона також зазначила, що запропоновані перевізниками розрахункові тарифи коливалися на рівні від 8,70 до 15 гривень й були значно вищі тих, що зрештою були винесені на розгляд виконавчого комітету.

Тож, відповідно до прийнятого виконкомом рішення, вартість проїзду в автобусах становитиме від 8,50 до 10 гривень в залежності від маршруту. Збільшиться й вартість проїзду у міських трамваях ‑ 6 гривень. Нові тарифи почнуть діяти з 9 грудня.

Про підсумки виконання бюджету Кам’янської міської територіальної громади за 9 місяців 2021 року доповіла директор департаменту фінансів міської ради Лариса Шевченко. Так, загалом до загального та спеціального фондів міського бюджету з урахуванням офіційних трансфертів надійшло 1 826 012,7 тис.грн, що становить 100,8% до уточненого плану. Порівняно з аналогічним періодом 2020 року загальний обсяг надходжень збільшився на 16,9%.

Видатки міського бюджету виконано на 86,8%. Найбільшу питому вагу у структурі видатків бюджету займають видатки на освіту, охорону здоров’я, соціальний захист та соціальне забезпечення, культуру й мистецтво та фізичну культуру і спорт.

Виконавчий комітет додав до переліку об’єктів, потребуючих санітарного утримання, адреси трьох стихійних сміттєзвалищ: територія під Лівобережним мостом з боку вул.Портової, по вул.Широкій з обох сторін від вул.Колеусівської в бік селища Карнаухівка та територія поряд із садовим товариством «Енергетик».

Відповідними рішенням виконком надав згоду на встановлення на будівлі середньої загальноосвітньої школи №25 меморіальної дошки на честь Павлюка Олега В’ячеславовича, який загинув у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Також було розглянуто низку проєктів підготовлених департаментом комунальної власності, земельних відносин та реєстрації речових прав на нерухоме майно, управлінням містобудування та архітектури, службою у справах дітей міської ради.

24 листопада 2021