Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Кам’янський міський центр зайнятості інформує

«Задекларована праця допомагає розвивати бізнес» - під таким гаслом в Кам’янському міському центрі зайнятості, пройшов вебінар з керівниками підприємств та фізичними особами-підприємцями міста. В заході взяли участь представники Головного управління Держпраці, Головного управління Пенсійного фонду та Головного управління ДПС України в Дніпропетровській області.

З роботодавцями обговорили питання легалізації найманої праці та необхідності виплати заробітної плати не нижче законодавчо встановленого рівня. Представник державної податкової служби акцентувала увагу присутніх на необхідності інформування про прийняття працівника на роботу з дотриманням вимог чинного законодавства, розказала про переваги подання податкової звітності в електронному вигляді.

Представник управління Держпраці в Кам’янському регіоні Віктор Міщук нагадав про відповідальність за порушення вимог чинного законодавства щодо невиплати заробітної плати та використання праці найманих робітників без належного оформлення.  Перелічив фактори негативного впливу незадекларованих трудових відносин на розвиток економіки та бізнесу.

«Важливість легальної зайнятості особливо актуальною виявилась під час карантину» - зазначила заступник директора Кам’янського міського центру зайнятості Олена Орлова. Отже, кожен, хто підтримував цивілізовані трудові відносини, мав можливість звернутися до служби зайнятості та отримати допомогу. Роботодавець - у вирішенні питання підбору персоналу, компенсації ЄСВ та допомоги з часткового безробіття. Працівник - не тільки сприяння в пошуку нової роботи, а й отриманні відповідно до офіційної заробітної плати, допомоги на період безробіття.

24 грудня 2021