Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Відбулася позачергова сесія Кам’янської міської ради

Сьогодні, 25 травня, відбулося засідання позачергової 34-ї сесії Кам’янської міської ради. До порядку денного увійшли 45 питань, переважна більшість з яких – земельні.

Першочерговим питанням скликання позачергової сесії міської ради було внесення змін до бюджету територіальної громади у зв’язку зі збільшенням міжбюджетних трансфертів з державного бюджету.

Міська рада затвердила Програму надання фінансової підтримки для стабілізації фінансового стану Комунального підприємства Кам’янської міської ради «Екосервіс» на 2023 рік. Серед основних напрямів діяльності підприємства є приймання поверхневих стічних вод, утримання, експлуатація та ремонт інженерних споруд, будівель та обладнання зливово-меліоративної системи міста.

Також депутати підтримали участь Кам’янської міської ради у проєкті «Енергоефективність громадських будівель в Україні» шляхом залучення коштів Європейського інвестиційного банку для фінансування проведення капітального ремонту (термомодернізації) будівлі головного корпусу КНП КМР «МЛШМД» по вул. Сергія Слісаренка, 3.

 

25 травня 2023