Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Кам`янське приєдналося до Всеукраїнського воркаут-руху

24 листопада у Кам'янському відкрили перший майданчик «Воркаут Академії». Сучасне обладнання для занять воркаутом встановили у спортзалі лівобережної школи №21. Проєкт реалізовано коштом Всеукраїнської федерації «Стріт Воркаут Україна» завдяки взаємодії Кам'янського міського голови Андрія Білоусова, голови федерації «Стріт Воркаут Україна» Дениса Мініна та депутата міської ради Марини Пахолько.

У своєму виступі міський голова Андрій Білоусов зазначив, що завжди підтримує ініціативи, спрямовані на популяризацію спорту та здорового способу життя.

«Я вдячний федерації за облаштування першої у місті воркаут-локації. Сподіваюся, що у майбутньому такі майданчики з'являться і в інших навчальних закладах нашого міста», – сказав Андрій Білоусов.

Під час відкриття об'єкта учасники воркаут-руху провели презентацію обладнання. Вони віртуозно виконували вправи, демонструючи майстерність та чудову фізичну форму.

У позаурочний час воркаут-локацію зможуть відвідувати всі охочі. Заняття вестиме професійний тренер. Також обладнання використовуватиметься учнями під час уроків фізкультури.

«Основна місія воркаут-руху – популяризація здорового способу життя. Ми не забороняємо гаджети, комп'ютерні ігри та інше, а пропонуємо молоді альтернативу. Це ціла субкультура спортивного спрямування без вікових та гендерних обмежень», – сказав Денис Мінін.

Організація «Стріт Воркаут Україна» об'єднує десятки тисяч активних прихильників воркаут-руху по всій країні.

 

25 листопада 2021