У Кам`янському відбулося позачергове засідання комісії з ТЕБ та НС

26 січня у приміщенні Кам`янської міської ради відбулось позачергове засідання комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке очолив заступник міського голови Олександр Масленков.

Причиною позачергового засідання стало підтоплення плавзасобу в районі міського річкового порту. Повідомлення про надзвичайну ситуацію представники міського управління поліції отримали ще 21 січня. Слідчо-оперативна група, яку направили для оцінки ситуації, не змогла потрапити на місце події через заборону власників території. Потрапити на місце підтоплення не змогли й представники міського управління Державної служби з надзвичайних ситуацій. Через існуючу загрозу екологічної проблеми поліція відкрила кримінальне провадження, в рамках якого очікується рішення суду про надання дозволу на доступ до приватної території. Як тільки цей дозвіл буде отримано, працівники міського управління ДСНС, управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення, управління екології та природних ресурсів міської ради спільно з правоохоронними органами зможуть провести оцінку наслідків аварії та вжити заходів з їх усунення. Наразі за дорученням комісії з ТЕБ та НС встановлюється власник земельної ділянки, на якій розташовано об’єкт.

За словами Олександра Масленкова, 25 січня представники екологічної інспекції провели забір води в районі підтоплення плавзасобу. Результати аналізів будуть відомі завтра, 27 січня. "Коли у нас будуть аналізи забору води від екологічної інспекції, можна буде говорити про наслідки аварії. На даний момент ми чекаємо дозволу суду для того, щоб потрапити на територію, де сталося підтоплення. Тоді будемо більш чітко розуміти, що відбувається", - зазначив заступник міського голови.

26 січня 2017