Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

У Кам’янському вшанують пам’ять жертв голодоморів

27 листопада, у День пам’яті жертв голодоморів, у Кам’янському відбудеться церемонія покладання квітів до пам’ятного знака жертвам Голодомору 1932–1933 років біля музею історії міста. Через карантинні обмеження захід пройде за обмеженої кількості учасників.

27 листопада у храмах Кам’янського відслужать панахиди за жертвами голодоморів.

У відповідності із розпорядженням міського голови в музеї історії міста, бібліотеках централізованої системи протягом листопада-грудня проходитимуть тематичні заходи, виставки, показ документальних стрічок.

Міська влада Кам’янського звертається до керівників підприємств, установ, організацій, небайдужих кам’янчан та усіх, хто поділяє біль і скорботу українського народу у суботу, 27 листопада, приспустити Державний Прапор України, обмежити проведення розважальних заходів та о 16 годині долучитися до загальнонаціональної хвилини мовчання та акції «Запали свічку».

Щорічно в четверту суботу листопада Україна і весь світ вшановують пам'ять мільйонів жертв голодоморів. Акція «Запали свічку» вперше започаткована у 2006 році, коли Верховна Рада визнала Голодомор геноцидом українського народу.

26 листопада 2021