Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Органи самоорганізації населення долучаються до благоустрою територій

Упродовж останнього місяця органи самоорганізації населення та небайдужі мешканці активно долучаються до благоустрою своїх подвір’їв та місць відпочинку.

Суботники вже відбулися на дитячих майданчиках та прибудинкових територіях у селищі Світле (керівник комітету мікрорайону Новосьолова Е.Л.); по вулицям Ягідній, Ярослава Мудрого (керівник квартального комітету Ворона О.М.); Байрактарській (керівник квартального комітету Санковська Л.П.), де активістами було прибрано території від побутового сміття і висаджено фруктові та декоративні дерева. 

Під час проведення суботнику активні мешканці комітету мікрорайону №4 (керівник Головко Л.М.) прибрали сміття та опале листя, обрізали куші, висадили квіти і декоративну траву біля пам’ятника загиблим міліціонерам по вул. Долматова та пам’ятника загиблим у 1941 році мешканцям міста по вул. Республіканській.

У відділі з питань діяльності органів самоорганізації населення та об’єднань співвласників багатоквартирних будинків міської ради закликають усіх бажаючих долучитись до лав мешканців з активною життєвою позицією та допомогти зробити рідне місто ще більш затишним. 

27 квітня 2023