Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Національна гвардія України запрошує кам’янчан до своїх лав

На замовлення Головного управління Національної гвардії України та військової частини 3054 з метою популяризації військової служби у Національній гвардії та прискореного укомплектування вакансій, підбору персоналу на засадах рекрутингу в Кам’янському міському центрі зайнятості було проведено зустріч з шукачами роботи.

У заході прийняли участь не тільки особи, що перебувають на обліку в центрі зайнятості, а й шукачі роботи, резюме яких було опрацьовано фахівцями відділу рекрутингу на сайті «Robota.ua».

Захід розпочала начальник відділу рекрутингу Вікторія Черняк, зосередивши увагу присутніх на інформації про стан ринку праці міста, презентувала присутніх роботодавців та наголосила на тому, що ця зустріч дасть змогу не тільки отримати офіційне працевлаштування та гідну заробітну, але й має державне значення.

Представники роботодавців, старший офіцер відділу комплектації Олександр Погрібний та заступник командира роти Іван Булмага, надали вичерпну інформацію про умови прийому на військову службу, вимоги до кандидатів для проходження військової служби за контрактом, заробітну плату, соціальні гарантії та пільги.

Якщо Ви хочете проходити військову службу за контрактом у Національній гвардії України, то маєте звернутися до однієї з військових частин НГУ за Вашим місцем проживання, або безпосередньо до відділу (відділень) комплектування НГУ. Відділення комплектування м. Дніпро, вул. Надії Алексєєнко, 46, тел.: 056-767-57-47, 063- 317-01-65, 056-766-22-39

Також Ви можете електронно заповнити анкету на офіційному сайті НГУ, а потім пройти первинний психологічний тест у відділі комплектування

28 лютого 2019