Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

У Кам`янському провели чергове зариблення лівобережного каналу

29 листопада у лівобережний дренажний канал випустили мальків риб – коропа, товстолобика та білого амура. Зариблення водойми проведено департаментом екології та природних ресурсів міської ради у рамках реалізації другої частини громадського проєкту «Бюджет участі» №3 «Щастя рибалки – сучасна водойма».

Кам'янський міський голова Андрій Білоусов подякував мешканцям, які своїми голосами підтримали проєкт та взяли активну участь у його реалізації.

«Також наступного року ми вперше за останні 50 років почнемо розчищення лівобережного дренажного каналу. За кілька років ми поетапно виконаємо цілий комплекс робіт із відновлення водойми, а на березі створимо комфортні зони відпочинку для городян», – сказав Андрій Білоусов.

Директор департаменту екології та природних ресурсів Богдан Наполов зазначив, що зариблення сприятиме очищенню каналу, покращить його екосистему та відновить біологічні ресурси.

Автор проєкту Роман Озерний зазначив, що конкурс «Бюджет участі» дає змогу взаємодіяти з керівництвом міста, а влада чує та підтримує мешканців.

У межах першої частини проєкту із зариблення каналу, в жовтні 2019 року, у водойму випустили кілька тонн мальків коропа та білого амура.

30 листопада 2021