Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Виставка «Україна – війна в Європі»

1 березня 2023 року на просвітницькому семінарі «Боротьба за державність. Від Української революції до сучасної російсько-української війни» відбулося відкриття банерної виставки Українського інституту національної пам’яті «Україна – війна в Європі». Виставка присвячена подіям повномасштабного вторгнення в Україну 24 лютого 2022 року. В ній підіймаються питання ґенези сучасного російського шовінізму відомого нині під лаконічною назвою «рашизм», питання воєн, які вела та продовжує вести РФ на пострадянському просторі та у світі, як вияв «рашистської» ідеології, розкривається деконструкція міфів про «один народ», «непереможності російської зброї», розповідається про злочини проти людяності, які чинять російські війська на окупованих територіях України, підкреслюється важливість підтримки нашої держави – держави, чиї громадяни нині борються за свободу та загальнолюдські цінності не лише Європи, але і усього цивілізованого Світу.

Уперше виставка демонструвалася у Києві на Контрактовій площі 8 травня 2022 року. Після чого була презентована іноземними мовами у багатьох європейських містах.

Ознайомитися з банерною виставкою ви можете упродовж наступного місяця у Музеї історії міста Кам’янське, або ж онлайн за посиланням УІНП: https://uinp.gov.ua/vystavkovi-proekty/vystavka-ukrayina-viyna-v-yevropi

03 березня 2023