Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Визначено переможців п’ятої хвилі програми «Власна справа»

Визначено чергових переможців п’ятої хвилі програми «Власна справа», який тривав з 27 березня по 9 квітня 2023 року. Про це інформує міський центр зайнятості.

Прийнято 326 позитивних рішень на загальну суму 77 млн грн, що передбачає створення 701 нового робочого місця. Серед отримувачів мікрогрантів п'ятої хвилі 52% жінок і 48% чоловіків, майже всі переможці мають вищу освіту.

14 жителів Дніпропетровщини отримали мікрогрант на створення або розвиток власного бізнесу. Найбільше переможців з Дніпра, Кам’янського  та Дніпровського  районів. Напрямки, в яких отримувачі грантів реалізуватимуть себе: фермерське господарство та магазин святкової продукції,  новий заклад харчування та кав’ярня, ательє та приватна клініка. Також в області зросте виробництво у деревообробній галузі  та товарів для військових.

Всього з початку 2023 року 1232 українця стали переможцями за програмою «Власна справа», серед них 42 учасники з Дніпропетровської області, які отримають мікрогрант на загальну суму понад 10 млн грн. Що передбачає створення майже 90 нових робочих місць.

Якщо ви маєте ідею для бізнесу чи бажаєте розвивати вже наявний, служба зайнятості пропонує подати заяву на участь в проєкті «єРобота» за посиланням: https://diia.gov.ua/services/categories/biznesu/yerobota .

Кінцевий строк подання заяв до 19 листопада 2023 року.

Також продовжується прийом заяв з надання грантів для учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни та їх дружин/чоловіків, які мають можливість отримати кошти в розмірі до 1 млн грн на створення або розвиток власного бізнесу.

Детальніше про дану урядову програму можна дізнатись на сайті Державного центру зайнятості у розділі «Грант для ветеранів».

За додатковою інформацією, щодо отримання мікрогранту звертайтесь до фахівців Кам`янської філії ДОЦЗ за адресою: вул.Медична, 6.

 

03 травня 2023