Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Відбулося перше засідання конкурсної комісії з визначення програм громадських організацій для надання фінансової підтримки

30 січня відбулося перше засідання Конкурсної комісії з визначення програм (проєктів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства для надання фінансової підтримки за рахунок бюджету Кам’янської міської територіальної громади у 2023 році.

Конкурс проводиться в рамках виконання Програми соціального захисту населення Кам’янської міської територіальної громади на 2022-2026 роки. Зокрема цьогоріч програмою передбачено фінансування програм громадських організацій ветеранів та осіб з інвалідністю на загальну суму більше 789 тисяч гривень.  

Як повідомили в департаменті соціальної політики міської ради, за умовами конкурсу громадські організації мали надати свої програми (проєкти) до 10 січня. Так, на участь у конкурсі свої програми надали 4 громадські організації.

На першому засіданні комісія розглянула конкурсні пропозиції на відповідність вимогам конкурсу та допустила їх до участі у другому етапі – безпосереднього «захисту» програм керівниками організацій

Проведення другого етапу конкурсу заплановано на 6 лютого.

 

31 січня 2023