Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Реконструкція ЦНАПу в Південному районі Кам`янського почнеться вже цього року

Про це стало відомо 30 жовтня під час робочої наради, яка пройшла під керівництвом Кам’янського міського голови Андрія Білоусова.

Міський голова зазначив, що завдяки впровадженим інноваційним проектам і ефективній роботі в сфері підвищення якості наданих соціальних та адміністративних послуг населенню, місто Кам’янське включили в державну програму реконструкції ЦНАПів. Програмою передбачено повне переобладнання будівель трьох Центрів надання адміністративних послуг, які два роки тому були відкриті у всіх районах міста.

Цього року за кошти державного бюджету був реконструйований Центр по проспекту В. Стуса, на черзі – ЦНАП, розташований в будівлі адміністрації Південного району.

Проект реконструкції типовий: термомодернізація 4-поверхового будинку, ремонт покрівлі, установка нових вікон, заміна всіх комунікацій, ремонт внутрішніх приміщень та оснащення  їх сучасними меблями і технікою, а також благоустрій прилеглої території.

Андрій Білоусов підкреслив, що частина коштів уже надійшла, тому роботи почнуться вже цього року з утеплення фасадної частини будівлі, демонтажу старих і встановлення сучасних металопластикових вікон.

«Кількість та якість послуг, що надаються населенню, постійно зростає, і ми прагнемо забезпечити максимально комфортні умови для містян, які звертаються до ЦНАПів, а також впорядкувати прилеглу територію для відпочинку і дозвілля всіх кам'янчан», – сказав міський голова. 

31 жовтня 2018