Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Питання організації в місті громадських робіт обговорили на нараді у Кам’янській міській раді

5 лютого відділ праці та соціально-трудових відносин міської ради провів першу в цьому році нараду щодо організації у Кам’янському протягом 2020 року громадських робіт.

У нараді взяли участь представники виконавчих органів міської ради, комунальних підприємств міста, територіальних центрів соціального обслуговування та Кам’янського міського центру зайнятості.

Начальник відділу праці та соціально-трудових відносин міської ради Іван Процик повідомив про те, що виконкомом були внесені зміни до рішення виконавчого комітету міської ради «Про організацію громадських робіт» та затверджено перелік видів робіт, які можуть застосовуватись для організації громадських робіт в місті у 2020 році, серед яких:

- надання допомоги учасникам АТО, ООС, та їх сім’ям;

- догляд за громадянами у закладах соціальної сфери;

- будівельні та ремонтні роботи на об’єктах соціальної сфери;

- благоустрій;

- роботи по розчищенню снігових заметів тощо.

Також, як зазначив Іван Процик, у міському бюджеті на 2020 рік передбачені кошти на реалізацію Програми зайнятості населення м. Кам’янського на 2018-2022 роки в розмірі 249 тисяч гривень.

Наприкінці наради представники роботодавців, за участю яких планується проведення громадських робіт, отримали від представників Кам’янського міського центру зайнятості та відділу праці та соціально-трудових відносин відповіді на питання щодо порядку укладання договорів на проведення вищезазначених робіт.

05 лютого 2020