Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

У Кам’янському вшанують учасників бойових дій на територіях інших держав

15 лютого у Кам`янському з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 31-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з республіки Афганістан відбудеться церемонія покладання квітів до пам’ятного знаку воїнам-афганцям на лівобережжі міста. Початок заходу – о 10.30.

Також 15 лютого о 9.30 у музеї історії м.Кам’янського відбудеться урочиста зустріч міського голови Андрія Білоусова з учасниками бойових дій на території інших держав та членами сімей загиблих воїнів-афганців.

Про це повідомила заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Тетяна Завгородня під час робочої наради щодо організації та проведення міських заходів з нагоди відзначення пам’ятних дат.

Учасники наради спільно з головою міської організації «Союз ветеранів Афганістану» Олегом Качуровським опрацювали організаційні питання проведення міських заходів.

Також у музеї історії міста 12 лютого відбудеться презентація виставки «Болюча пам’ять афганської війни», яка функціонуватиме до кінця лютого. Протягом наступних двох тижнів у навчальних закладах міста пройдуть зустрічі з учасниками бойових дій на територіях інших держав, уроки мужності, а у бібліотеках та музеях відкриються тематичні виставки.

06 лютого 2020