Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Відбувся II етап конкурсу з визначення програм громадських організацій для надання фінансової підтримки з міського бюджету

Сьогодні, 6 лютого, відбулося друге засідання Конкурсної комісії з визначення програм (проєктів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства для надання фінансової підтримки за рахунок бюджету Кам’янської міської територіальної громади у 2023 році.

Як повідомлялось раніше, на участь у конкурсі свої програми надали 4 громадські організації.

На сьогоднішньому засіданні відбувся відкритий захист конкурсних пропозицій, під час якого представники організацій презентували свої програми та відповідали на запитання членів комісії. Заслухавши конкурсантів члени комісії провели індивідуальне оцінювання конкурсних пропозицій, за результатами якого усі 4 програми визнано такими, що відповідають нормам чинного законодавства й пріоритетним завданням Кам’янської міської територіальної громади.

За інформацією департаменту соціальної політики міської ради, на 2023 рік фінансування програм, розроблених інститутами громадянського суспільства передбачається на загальну суму 542,500 тисяч гривень.

06 лютого 2023