Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Наймасштабніший спортивний проєкт «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» об’єднав всю Україну

Наймасштабніший спортивний проєкт «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» об’єднав всю Україну. 20 областей країни та місто Київ, більше 25 тисяч команд та понад 300 тисяч учасників із 5 тисяч навчальних закладів беруть участь в змаганнях з баскетболу, волейболу, футзалу, спортивного орієнтування та черлідингу.

5 лютого міський голова Андрій Білоусов разом з начальником Дніпропетровської ОВА Сергієм Лисаком та начальником Кам’янської РВА Олегом Гапічем були присутні на відкритті міського етапу зі спортивного орієнтування, який проходив в Ліцеї №21 у форматі телемарафону. Школярі змагатимуться разом із військовими та курсантами. Подякували Президенту України за ініціативу проведення спортивного проєкту, який стане щорічним. Побажали учасникам успіху та нових досягнень, вручили капітанам команд набори інвентарю для спортивного орієнтування та намети.

Також Сергій Лисак відвідав наш Ліцей №20. Навчальний заклад не працював більше 4-х років. Наразі завдяки підтримці голови Дніпропетровської ОВА ми завершили реконструкцію першого корпусу та відновили в ньому освітній процес. Тепер заклад має сучасні класи, нові меблі та укриття. Діти та вчителі щиро радіють, що повернулися до рідної школи. Обговорили й питання відновлення основного корпусу школи.

«Дякуємо керівництву області за підтримку міських ініціатив. Разом обов’язково переможемо!», - зазначив Андрій Білоусов.

06 лютого 2024