Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Директор департаменту житлово-комунального господарства та будівництва

Директор департаменту житлово-комунального господарства та будівництва

Губський Дмитро Вікторович

Посада: Директор департаменту житлово-комунального господарства та будівництва міської ради
Дні та часи прийому: перший понеділок місяця з 10-00 до 12-00 та з 14-00 до 16-00
Адреса роботи: 51931, м.Кам`янське, вул.Москворецька,14
Ел.скринька: dp-gkb@dndz.gov.ua
Телефон: (0569) 55-40-66

Основними завданнями департаменту є:
- Забезпечення реалізації державної політики щодо комплексного розвитку житлово-комунального господарства міста з метою збереження, належного утримання житлового фонду та прибудинкової території, забезпечення населення якісними житлово-комунальними послугами, вирішення відповідно до законодавства питань щодо поліпшення житлових умов громадян.
- Забезпечення на території міста державної політики комплексного розвитку комунального господарства міста з метою найповнішого задоволення потреб населення в усіх видах комунальних послуг.
- Забезпечення реалізації державної політики в галузі будівництва міста.
- Підготовка пропозицій до проектів програм соціально-економічного та культурного розвитку міста та проектів міського бюджету.
- Здійснення контролю у сфері експлуатації і ремонту житлового фонду, належного утримання прибудинкової території, виконання робіт та послуг для населення комунальними підприємствами міста, координацію яких здійснює департамент.
- Сприяння реалізації прав громадян на отримання якісних житлово-комунальних послуг, робіт з благоустрою та у сфері будівництва відповідно до чинного законодавства.
- Розроблення та здійснення заходів щодо забезпечення умов для підвищення рівня житлово-комунальних послуг, робіт з благоустрою міста та розвитку у сфері будівництва.
- Забезпечення обліку нежитлових приміщень, які знаходять на балансі департаменту.
- Проведення інвентаризації житлового фонду міста комунальної форми власності, що перебуває на балансі департаменту.
- Забезпечення додержання законодавства у сфері благоустрою, будівництва та житлово-комунального господарства, державних стандартів, норм і правил забудови міста, затвердженої містобудівної документації, здійснення контролю за їх реалізацією.

Посадова інструкція