Свято краси і таланту
Щорічно у другу неділю жовтня в Україні відзначається День художника. Кропітка праця художників, скульпторів і архітекторів не тільки збагачує мистецьку скарбницю рідного краю, але й розвиває людей духовно, залучає їх до світу прекрасного.
Із професійним святом художників Кам’янського привітав міський голова Андрій Білоусов.
«Кам’янське завжди славилось талантом своїх митців. З чистого полотна, шматка глини чи гіпсу ви творите справжні шедеври, які стають частиною не лише українського, але й європейського культурного простору. Дякую вам за те, що у кожному з ваших творів – живописних полотнах, витонченій графіці чи роботах декоративно-прикладного мистецтва – ви відтворюєте самобутність і неповторність рідного міста, прославляючи його на увесь світ. Впевнений, що ви й надалі продовжите творити високе мистецтво, досягаючи нових висот. Сердечно бажаю вам натхнення, вдалих творчих пошуків, міцного здоров’я, любові, миру та добра!» – йдеться у вітанні міського голови.
Сьогодні в Кам`янському живуть і працюють 7 членів Національної Спілки художників України. Міська влада продовжує працювати в напрямі естетичного виховання дітей та підлітків, сприяє виявленню юних талантів. Плідно працюють дитяча художня школа імені І.Г.Першудчева та 3 школи естетичного виховання, в яких є художні відділення.
