Вітання Кам`янського міського голови Андрія Білоусова з Днем захисту дітей

опубліковано: 01 червня 2018 оновлено: 01 червня 2018

Любі діти! Шановні дорослі!

 

Щиро вітаю вас із Міжнародним днем захисту дітей!

Це чудове свято є початком літніх канікул, яких з таким нетерпінням чекають маленькі мешканці нашого міста. В цей день і ми, дорослі, почуваємо себе, як у дитинстві, безтурботно радіючи яскравому сонцю і теплим літнім дням.

Діти – сенс нашого життя. Від нас залежить, в якій країні вони будуть зростати, які цінності матимуть у пріоритеті. Впевнений, тільки спільними зусиллями батьків, педагогів та держави ми зможемо виховати гідних українців – всебічно розвинених, свідомих і активних громадян, справжніх патріотів своєї  країни.

Любі діти! Кам’янське – наш спільний дім. Заради вас ми робимо це місто краще і намагаємось, щоб ви відчували себе в ньому захищеними і щасливими, мали гідні умови для навчання і розвитку.

Щиро бажаю, щоб вас оминали всі біди і хвороби, щоб ви зростали талановитими, розумними і цілеспрямованими. Миру вам, добра і здійснення всіх мрій!

Зі святом!

 

З любов’ю

Міський голова                                                                         Андрій Білоусов