Внутрішньо переміщені особи у Кам’янському забезпечені необхідною медичною допомогою
За даними управління охорони здоров’я міської ради у лікувально-профілактичних закладах міста зареєстровано 1426 внутрішньо-переміщених осіб. 897 із них підписали декларації про вибір лікаря, який надає первинну медичну допомогу.
Усі вимушені переселенці у Кам’янському пройшли огляд у сімейного лікаря, за необхідності – також лабораторне обстеження, ФЛГ, ЕКГ та інше.
На диспансерний облік взято 135 осіб. 20 із них – діти, у тому числі 9 – діти-інваліди, дорослих інвалідів із загальної кількості пацієнтів – 40. Також на обліку перебуває 4 вагітних жінки.
Протягом першого півріччя амбулаторно було проліковано 299 осіб, із них – 119 дітей. Переважно зверталися із захворюваннями на ГРВІ, серцево-судинними захворюваннями, захворюваннями системи опори та руху. 61 особа на амбулаторному лікуванні отримала пільгові рецепти.
Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України «Про впорядкування безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань» інвалідам безвідмовно виписуються пільгові рецепти на отримання медикаментів.
