У Кам’янському ремонтують дороги міста і селища Карнаухівка
12 липня Кам’янський міський голова Андрій Білоусов провів виїзну нараду на предмет виконання капітальних та планових ремонтів дорожнього полотна на основних автомагістралях міста, а також у селищі Карнаухівка.
«Днями ми розпочали ремонт доріг у селищі Карнаухівка. Уперше за весь час експлуатації тут відновлюють асфальтобетонне покриття двох основних вулиць – Центральної та Пушкінської, по яких ходить громадський транспорт. Паралельно продовжуємо ремонтувати дорогу по вулиці Січеславський шлях. Від в’їзду в місто до проспекту Конституції – тут укладання нового асфальту проводиться суцільною смугою в два шари, адже дорога була у вкрай незадовільному стані. Також триває ремонт дороги на вулицях Йосипа Манаєнкова і Медичній, де вже неможливо було нормально проїхати. У найближчі місяць-півтора плануємо завершити всі ремонтні роботи, забезпечивши нормальний проїзд на вулицях, по яких рухається громадський транспорт», – сказав Андрій Білоусов.
Також міський голова зазначив, що наступного тижня розпочнеться ремонт проблемної ділянки дороги на мостовому переході через річку Дніпро над судноплавним руслом у напрямку руху з лівого на правий берег. Ремонт буде виконуватися за спеціальною технологією з використанням особливого асфальтобетону, щоб усунути наявну там проблему.



