У дитсадках Кам’янського пройшли Шевченківські дні
9-10 березня, в Шевченківські дні, у дошкільних закладах Кам’янського пройшли бесіди та заняття «Тарас Шевченко – великий поет України», театралізовані заходи «Зацвіла в долині...», метою яких було розширення знань дошкільнят про життєвий шлях і творчу спадщину Великого Кобзаря, виховання почуття пошани та гордості за славетного сина українського народу.
Шевченківські читання в бібліотеці – один із таких традиційних заходів. Вже не вперше вихованці дитсадка №23 «Дзвіночок» відвідали дитячу бібліотеку в день народження Кобзаря. Бібліотекар Тетяна Гончар доступно й цікаво доносила до маленьких відвідувачів красу і поетичність Тарасових творів.
Вихователі дитсадка №2 «Веснянка» провели з дітьми літературні читання та слухання пісень за творами поета «Слава Шевченка – слава України».
Вихованці старшого віку дошкільного навчального закладу – центру розвитку дитини №27 «Орлятко» разом із вихователями побували на віртуальних екскурсіях «Ім’я Шевченка на карті міста та країни», на яких дошкільники ознайомилися з місцями, названими на честь Великого Кобзаря. А дитсадок №15 «Світоч» організував спільно з батьками екскурсію до пам’ятника Кобзареві.
Дитсадок №14 «Берізка» запросив до себе на гостини колег – педагогів закладів дошкільної освіти – на літературно-музичне свято «Садок вишневий коло хати…». Педагоги декламували вірші Шевченка, слухали музичні композиції за його творами, презентували виставку вишиванок, сувенірів.
Також у рамках Шевченківських днів у дошкільних закладах були організовані виставки дитячих малюнків «Діти про творчість Шевченка».
«Тарас Григорович Шевченко залишив нам неоціненні духовні надбання. Він пробуджував любов до Батьківщини, кликав сильних на подвиги, вселяв у слабких надію і віру. Ми повинні завжди пам'ятати про генія українського народу, – наголошують у департаменті з гуманітарних питань міської ради. – Заходи показали, що палкі слова Великого Кобзаря звучать і сьогодні свіжо та велично, закликаючи сучасників любити свій край, свою рідну Батьківщину».