У Кам’янському будують сучасний дитячий садок
Новий дитячий садок сучасної архітектурної форми зводять у Кам’янському поруч з 27-ю школою (Романкове). Це буде перший дошкільний заклад у цьому районі. Будівництво ведеться за кошти обласного бюджету.
12 квітня міський голова Андрій Білоусов провів на об'єкті робочу нараду.
За словами представника підрядної організації, садок будується «з нуля» і буде нагадувати форму квітки. На території закладу передбачено багато зелених зон, які будуть не тільки красивим декором, а й допомагатимуть дітям пізнавати навколишній світ.
Міський голова Андрій Білоусов зазначив, що раніше у Романковому не було дитячого садка і батькам доводилося возити малюків в центр міста, що доставляло незручності.
«Цього будівництва жителі чекали не один рік. Садок розрахований на 120 місць і цього буде достатньо, щоб ліквідувати чергу в дошкільний заклад у цьому районі. Треба виконати великий обсяг робіт, але, тим не менш, завершити будівництво планується в цьому році, включаючи зовнішні і внутрішні роботи, а також облаштування території. Це ультрасучасний проект, і подібних йому в Кам'янському ще ніколи не було. Я вдячний керівництву Дніпропетровської області за допомогу в реалізації такого важливого для нас проекту», – сказав міський голова.



