У Кам`янському ліквідовують стихійні звалища

опубліковано: 13 червня 2017 оновлено: 13 червня 2017

Стихійне звалище поряд із приватним сектором по вулиці Нагірній, 29 (район Колеусівської) утворилося ще десятки років тому. Сюди несанкціоновано вивозилось будівельне і побутове сміття, яке звалювалось на землю за гаражними будівлями, розташованими поруч  із житловими будинками.

13 червня під керівництвом Кам'янського міського голови Андрія Білоусова на даному об'єкті відбулася виїзна робоча нарада з питання ліквідації стихійного звалища.

Натепер на ділянці вже працює техніка, яка згрібає і вивозить сміття на полігон твердих побутових відходів.

Раніше з проханням допомогти у вирішенні цієї багаторічної проблеми до міського голови звернувся місцевий житель, учасник бойових дій у зоні проведення антитерористичної операції Олександр Дорош.

«Я член громадської організації «Патріот-2015» та бачу, як Андрій Леонідович співпрацює з нами у вирішенні тих чи інших питань. Тому вирішив звернутися особисто до нього, – зазначив Олександр Дорош. – Спасибі за те, що міський голова негайно відгукнувся на прохання і пообіцяв допомогти».

Як зазначила начальник управління екології та природних ресурсів міської ради Тетяна Плєшакова, за кошти екологічного фонду роботи із ліквідації несанкціонованих звалищ ведуться сьогодні по всьому місту.

Коли звалище буде ліквідоване, тут встановлять шлагбауми, щоб автомобілі зі сміттям більше не змогли заїжджати сюди і завдавати шкоди навколишньому середовищу.

«Найближчим часом ми виконаємо всі доручення, які сьогодні дав міський голова. А для того, щоб подібні ситуації не повторювалися, будемо намагатись працювати спільно з комунальними підприємствами, щоб налагодити своєчасне вивезення сміття з приватного сектора», – сказала Тетяна Плєшакова.

Крім цього, на вулиці Колеусівській за дорученням міського голови виконується ремонт зливової каналізації. За словами керівництва підприємства «Промремсервіс», на даній ділянці тривають роботи з відновлення решітки з її повною заміною на більш міцну і стійку до великих навантажень конструкцію. Крім зварювальних робіт, проводиться також чистка зливової каналізації з реставрацією бетонної структури.

Також найближчим часом на вулиці Колеусівській буде виконано поточний ремонт дорожнього покриття.