У Кам`янському вітали працівників житлово-комунального господарства
15 березня у Кам'янському на Новій сцені академічного музично-драматичного театру імені Лесі Українки відбулися урочистості з нагоди професійного свята працівників сфери житлово-комунального господарства.
Міський голова Андрій Білоусов у вітальному слові висловив щиру подяку працівникам галузі, котрі у складних умовах, попри нестачу матеріалів, ресурсів та коштів, гідно виконують покладені на них завдання.
«Житлово-комунальне господарство недарма називають системою життєзабезпечення. Незважаючи на велику кількість проблем, ви щодня забезпечуєте наші будинки, установи і підприємства світлом, теплом та водою, упорядковуєте подвір'я та вулиці, утримуєте в належному стані дороги, будинки. Одним словом, робите наше життя комфортнішим, а місто – красивішим. Тож прийміть сердечну подяку за вашу таку нелегку, але потрібну і благородну працю!», – сказав Андрій Білоусов.
Кращі працівники сфери житлово-комунального господарства були відзначені почесними нагородами. Театр подарував учасникам урочистого зібрання велику концертну програму.

