Кам`янчан та гостей міста запрошують взяти участь у новорічних заходах
Кам'янське готується відзначити Новий рік святковими заходами. 19 грудня в Центральному парку культури та відпочинку запланована святкова програма до Дня Святого Миколая (початок о 14.00). А о 16.00 юних мешканців лівобережжя привітають зі святом на площі перед кінотеатром «Мир».
23 грудня відбудеться урочисте відкриття головної новорічної ялинки міста на майдані Петра Калнишевського, святковий концерт і феєрверк. Тут буде облаштовано казкове містечко з резиденцією Діда Мороза, дитячий майданчик із пересувними атракціонами, фотогалявиною, карнавальною продукцією. Буде організовано святкову торгівлю солодощами, іграшками, продаж гарячих напоїв.
У програмі заходу:
16.00 – театралізоване дійство «Ялинка запалює вогні»;
17.00 – виступ колективів Центру позашкільної роботи і дитячої творчості;
18.00 – новорічне привітання від акторів театру імені Лесі Українки;
19.00 – концертна програма зірки української естради Світлани Тарабарової;
20.00 – святковий феєрверк.
24 грудня о 12.00 на площі перед Палацом культури «Хімік» відкриється новорічна ялинка Південного району та відбудеться святковий захід «Новорічні розваги-2018».
Новорічна ніч із 31 грудня на 1 січня в Кам'янському пройде на майдані Петра Калнишевського і розпочнеться о 22.00 з музично-розважальної програми «Зустрічаємо новий рік разом». Далі городян чекає дискотека з кращими ді-джеями, яскраве фаєр-шоу та LED-шоу, конкурси, розіграші призів.
Згідно з розпорядженням міського голови Андрія Білоусова, новорічні та різдвяні заходи триватимуть у Кам'янському з 19 грудня 2017 року до 20 січня 2018 року.
