Педагоги Кам’янського ділилися досвідом впровадження технологічної освіти

опубліковано: 16 листопада 2017 оновлено: 16 листопада 2017

Днями середня загальноосвітня школа №7 гостинно зустрічала учасників інтегрованого міського семінару-практикуму вчителів технічної праці та бібліотекарів закладів освіти. Про це повідомили в департаменті з гуманітарних питань міської ради.

Робота розпочалася в теплій та дружній атмосфері. З привітаннями, настановами та завданнями на робочий день звернулася до колег методист департаменту з гуманітарних питань Ніна Заіка. У своєму виступі вона зазначила, що освітні проекти – це сучасний формат технологічного менеджменту навчального закладу в умовах Нової української школи.

Директор школи Марія Лисенко ознайомила учасників заходу з історією школи, експериментальною, науково-методичною діяльністю та досягненнями закладу.

«Родзинкою» семінару-практикуму стала інтеграція технологічної освіти та бібліотечної справи. Зокрема, проведений вчителем технічної праці закладу майстер-клас із технології переплітання книг викликав неабияке захоплення присутніх, адже в умовах сьогодення вміння дати книзі друге життя є досить актуальним.

У рамках засідання клубу «Розумники і розумниці» було представлено творчі роботи учнів. Хлопці продемонстрували присутнім свої вироби в техніці  модульного оригамі, пірографії та художнього випилювання лобзиком.

Педагоги міста ще раз переконалися в тому, що метою трудового навчання є формування освіченої особистості, підготовленої до життя та активної трудової діяльності в умовах сучасного високотехнологічного інформаційного суспільства. Трудове навчання дає школярам життєво необхідні знання та вміння ведення домашнього господарства, забезпечує умови для професійного самовизначення учнів, виробляє у них навички творчої діяльності, виховує культуру праці.