У Кам’янському вшанували пам’ять учасників бойових дій на території інших держав

опубліковано: 15 лютого 2025 оновлено: 15 лютого 2025

15 лютого Україна вшановує пам’ять воїнів, які віддали свої життя, виконуючи військовий обов’язок на території інших держав. Також цьогоріч  виповнилося 36 років з моменту завершення афганської війни — трагічної сторінки в історії, яка тривала майже десять років і залишила болісний слід у долях наших співвітчизників.

Міський голова Андрій Білоусов разом із головою районної ради Максимом Чехутою, правоохоронцями, представниками ветеранської організації ГО «Союз ветеранів Афганістану» на чолі з Олегом Качуровським, а також рідними та друзями загиблих поклали квіти до монумента воїнам, вшанувавши їхню пам’ять.

«Сьогодні багато ветеранів локальних збройних конфліктів, включаючи афганців, стоять на захисті України. Висловив подяку всім, хто боронить Батьківщину, допомагає нашим захисникам і сприяє патріотичному вихованню молоді. Місто не полишає ветеранів на одинці, підтримує організацію та родини полеглих воїнів. Мирне майбутнє неможливо без усвідомлення уроків минулого. Шануємо полеглих та підтримуємо тих, хто поруч», - зазанчив Андрій Білоусов.