Кам’янське представляли на форумі «Креативна Україна»
У Києві 14-15 листопада відбувся третій щорічний міжнародний форум «Креативна Україна». Кам’янське на форумі представляла начальник відділу культури департаменту з гуманітарних питань міської ради Наталія Ілларіошина.
Форум «Креативна Україна» є платформою для політико-експертного обговорення з метою формування державної політики в сфері креативних індустрій. Щороку він залучає креативних підприємців, міжнародних експертів у сфері культури й економіки, представників органів державної влади та громадянського суспільства до розробки оптимальних шляхів формування креативної економіки в Україні, що заснована на інноваціях, таланті та творчості.
Фокус цьогорічного форуму — інтеграція інновацій у розвиток креативних індустрій. Мета заходу — напрацювати варіанти культурних політик, що використовують цифрові технології як інструмент надання рівного доступу до культури, заохочення розмаїття форм творчого самовираження, генерації високої доданої вартості креативного продукту.
Участь у заході взяли: міністр культури, молоді та спорту Володимир Бородянський, член консультаційної Ради з креативної економіки ООН Джон Хокінз, голова Представництва ЄС в Україні Матті Маасікас, дипломати, урядовці, українські та міжнародні експерти тощо.





