Нове діагностичне обладнання і сучасний реабілітаційний центр: Кам`янський міський голова провів об`їзд медустанов
17 грудня міський голова Андрій Білоусов відвідав медичні заклади Кам’янського. В об'їзді також взяли участь його перший заступник Олександр Чернишов і начальник управління охорони здоров'я міської ради Юлія Манаєнкова.
У межах громадського проекту бюджету участі для лівобережної поліклініки №1 за кошти міського бюджету придбали сучасну ендоскопічну систему. Вона включає три насадки для детального обстеження вуха, горла і носа, а також додаткове комп'ютерне обладнання, яке виводить зображення на екран монітора і дозволяє робити знімки та відеодіагностику.
Головний лікар поліклініки Лариса Полюлях зазначила, що придбане обладнання допомагає медикам швидко і точно діагностувати захворювання ЛОР-органів, дозволяє на ранніх стадіях виявити у пацієнтів патологію. Раніше подібне обстеження дітей робили тільки в обласній лікарні. Відтепер процедура є безкоштовною і доступною для всіх жителів Кам’янського.
«Ми вдячні міській владі за можливість поліпшити ситуацію з діагностикою ЛОР-захворювань, з якими стикаються, напевно, всі батьки маленьких дітей», – сказала головний лікар поліклініки.
Крім того, за грантові кошти Світового банку в Кам'янському реалізується ще один важливий проект: створення центру медичної реабілітації учасників бойових дій зокрема, учасників АТО та інших пільгових груп на базі міської лікарні №5.
Проектом передбачено модернізацію реабілітаційного і фізіотерапевтичного відділень, створення відділень лікувальної фізкультури та психологічної реабілітації, капітальний ремонт покрівлі. На сьогодні в лікарні тривають будівельні роботи, придбано сучасне медичне обладнання, меблі та техніка для оснащення палат і кабінетів.
«Ми отримали фінансову допомогу від Світового банку в розмірі семи мільйонів гривень, ще два мільйони гривень виділили з міського бюджету. За ці кошти буде створено сучасний реабілітаційний центр, де зможуть проходити лікування і відновлювати здоров'я демобілізовані учасники бойових дій, а також інші пільгові групи населення. Реабілітаційний центр розрахований на 41 палату підвищеного комфорту для перебування 100 пацієнтів. Здати об'єкт в експлуатацію ми плануємо наступного року на початку травня », – сказав Андрій Білоусов.




