У Кам’янському підписано меморандум про українсько-німецьке співробітництво

опубліковано: 20 вересня 2016 оновлено: 20 вересня 2016

19 вересня у Кам’янському було підписано Меморандум про співробітництво між Кам’янською міською радою та Німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Співпраця в рамках проекту «Зміцнення спроможності українських територіальних громад до прийняття внутрішньо переміщених осіб в Україні» буде здійснюватись протягом 2016-2019 років. За умовами Меморандуму сторони в рамках своєї компетенції реалізують низку заходів: покращують якість надання соціальних послуг, попит на які виріс у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб; сприяють діалогу та проведенню заходів з урахуванням потреб вразливих груп населення в громадах, що приймають ВПО; покращують взаємодію органів влади, місцевих громад, громадських організацій, волонтерів та їх координацію; надають необхідну фахову та дорадчу підтримку для реалізації проекту.

«Ми вже успішно співпрацюємо в цьому напрямі з фінансовою корпорацією «НЕФКО», з фінансовим донором E5P та Європейським Інвестиційним Банком. Підписання даного документа дасть нам можливість отримувати інвестиції у вигляді грантів і вкладати їх в енергоефективність бюджетної сфери нашого міста», – зазначив міський голова Андрій Білоусов.

Проект складається з компонентів «Підтримка територіальних громад України у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб» і «Психосоціальна підтримка та робота з конфліктами», які є складовими Ініціатив інфраструктурної програми для України Німецького уряду, що виконуються GIZ. Ініціативи націлені на допомогу регіонам із найбільшою кількістю внутрішньо переміщених осіб, а саме: Харківській, Дніпропетровській та Запорізькій областям.

Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH підтримує уряд Німеччини в досягненні цілей у сфері міжнародного співробітництва заради сталого розвитку. Пріоритетними напрямами німецької співпраці з Україною є: демократія, громадянське суспільство, державне управління, децентралізація, енергетика та сталий економічний розвиток. Окрім пріоритетних напрямів, німецька співпраця охоплює, зокрема, підтримку подолання кризових ситуацій на сході України, а також співробітництво у сфері запобігання ВІЛ/СНІД.