Кам’янчан закликають підтримати молодих кандидатів на здобуття обласної премії
На сайті Дніпропетровської обласної ради триває голосування за молодих кандидатів на здобуття премії за досягнення в різних сферах суспільного життя, професійній діяльності, активну участь у розбудові регіону.
Як повідомили в департаменті з гуманітарних питань міської ради, до числа кандидатів на здобуття премії увійшли двоє кам’янчан:
у категорії «Юні дарування» – Даніїл Озерний, член Молодіжної ради міста, дійсний член Малої Академії Наук, член міжнародної спільноти хімічної біології, автор навчально-методичних комплексів елективних курсів із хімії та англійської мови, учень колегіуму №16;
у категорії «За героїчні вчинки, самовідданість при виконанні громадянського обов’язку» – Артем Кабачов, учень Кам’янського вищого професійного училища. Нагадаємо, що 3 лютого Артем разом з учнем цього ж закладу Ігорем Харитоновим та пенсіонером Миколою Арчибасовим врятували дев’ятирічну дівчинку, яка провалилася під кригу на дренажному каналі.
Закликаємо підтримати представників кращої молоді Кам’янського!
