У Кам`янському пройшов відкритий турнір з черлідингу «Зірочки Прометея»
У Кам'янському на базі СК «Прометей» відбувся святковий відкритий турнір ДЮСШ №2 з черлідингу «Зірочки Прометея», приурочений до Дня Святого Миколая. У змаганнях взяли участь понад 150 спортсменок із 16 міських команд у трьох вікових категоріях: діти від 3 до 8 років, від 8 до 12 років та дорослі.
Під час церемонії відкриття турніру учасниць і тренерів привітав міський голова Кам'янського Андрій Білоусов.
«Проведення чемпіонатів з черлідингу для Кам'янського стало доброю традицією. Ми вже неодноразово приймали змагання всеукраїнського рівня та постійно проводимо міські турніри. З кожним роком кількість охочих займатися цим видом спорту зростає. І це добре, адже черлідинг поєднує в собі красу, грацію та силу, привчає до здорового та активного способу життя. Бажаю всім учасницям змагань успішних виступів та яскравих перемог, а глядачам – гарного настрою і позитивних емоцій», – сказав Андрій Білоусов.
Для спортсменок, які багаторазово ставали переможницями та призерками чемпіонатів України і Євроліги, міський голова Андрій Білоусов та його заступник Костянтин Саусь передали подарунки – яскраві костюми для виступів. Організатори турніру подякували за всебічну підтримку та сприяння.
«У нових костюмах ми радуватимемо глядачів на численних спортивних заходах. Дуже вдячні за допомогу», – сказала тренер з черлідингу СК «Прометей» Альона Козинець.









