Мешканці приватного сектору активно долучаються до благоустрою міста

опубліковано: 24 травня 2021 оновлено: 24 травня 2021

Органи самоорганізації населення та мешканці міста продовжують активно долучатись до впорядкування території приватного сектору та приведення її до належного санітарного стану.  

За проханням голів квартальних комітетів №1, 2, 3 Заводського району для вивозу великогабаритних відходів з прибудинкових територій приватного сектору, відділ з питань діяльності ОСН та ОСББ міської ради звернувся до керівництва ТОВ «ЕККО-СІТІ». Завдяки наданому підприємством транспорту, було вивезено більше 80 м.куб. будівельного та негабаритного сміття, гілок дерев та порослі, яке свідомі мешканці не винесли у балки та  лісосмуги.

Мешканці та голови квартальних комітетів висловлюють щиру подяку керівництву ТОВ «ЕККО-СІТІ» за допомогу у вирішенні питання вивозу великогабаритних відходів та сподіваються на подальшу співпрацю у напрямку приведення території нашого міста у належний санітарний стан.