Старшокласники Кам’янського мірялися силами на військово-патріотичних змаганнях
За ініціативою департаменту з гуманітарних питань Кам’янської міської ради у місті пройшли осінні змагання з військово-прикладного багатоборства серед учнів освітніх закладів. Визначено кращі шкільні команди у кожному районі міста.
Мета парубоцьких змагань – формування у школярів почуття патріотизму, вдосконалення фізичного розвитку і рухових здібностей, виховання морально-вольових якостей, психологічної та фізичної готовності юнаків до військової служби, усвідомлення молоддю свого обов’язку щодо захисту Вітчизни.
Протягом тижня на базі опорних закладів освіти з вивчення предмету «Захист Вітчизни» відбулися військово-спортивні змагання, які включали наступні етапи: біг на відстані 100 метрів; біг на відстані 1000 метрів; підтягування на поперечині; кидок учбової гранати на дальність.
У відбірковому етапі прийняли участь спортивні команди 38 закладів освіти міста, за результатами яких були визначенні по три переможця від кожного району, які показали найкращі результати у командній першості.
За підсумками І етапу змагань військово-спортивного багатоборства команди-призери, наступні заклади:
команди-призери у Дніпровському районі:
1 місце – середня загальноосвітня школа № 25;
2 місце – Навчально-виховне об’єднання «Ліцей нових інформаційних технологій»;
3 місце – середня загальноосвітня школа №40.
У Заводському районі найкраще показали себе такі школи:
1 місце – Навчально-виховний комплекс «Гімназія №11»;
2 місце – технічний ліцей імені Анатолія Лигуна;
3 місце – середня загальноосвітня школа № 28.
Серед шкіл Південного району до трійки лідерів потрапили:
1 місце – середня загальноосвітня школа №38 імені І.О.Секретнюка;
2 місце – середня загальноосвітня школа №10;
3 місце – середня загальноосвітня школа №19.
Чотири етапи військово-спортивного багатоборства стали контрольним «зрізом» фізичних досягнень юнаків старших класів, допомогли педагогам проаналізувати якість підготовки до змагань окремих команд закладів освіти, поставити завдання на усунення недоліків.
Вчителі військової підготовки удосконалили досвід організації проведення спортивно-масових заходів міського рівня та зробили обґрунтовані висновки спортивних досягнень учнів.

