У бібліотеці Кам’янського пройшла година пам’яті, присвячена Чорнобильській аварії
26 квітня, в день 31-ї річниці аварії на Чорнобильській АЕС в юнацькому відділі Центральної бібліотеки пройшла година пам’яті «Чорнобиль не має минулого» для студентів металургійного коледжу.
26 квітня 1986 відбулась найбільша в історії людства техногенна катастрофа. В результаті аварії на ЧАЕС був повністю зруйнований атомний реактор, в навколишнє середовище потрапили радіоактивні речовини, через що сталося радіоактивне зараження території в радіусі 30 кілометрів. Зокрема, загальна площа радіаційного забруднення України склала 50 тисяч квадратних кілометрів в 12 областях, забрудненню піддалися 19 російських регіонів з територією майже 60 тисяч квадратних кілометрів і з населенням 2,6 мільйона чоловік, були забруднені 46,5 тисяч квадратних кілометрів території Білорусії, де проживало близько 20 відсотків населення країни. Чорнобильська аварія стала не тільки величезною трагедією і найбільшою екологічною катастрофою 20 століття, а й уроком всьому людству, показавши, що ядерна енергія, що вийшла з-під контролю не визнає кордонів. Лише завдяки мужності та самовідданості робітників, вчених, військових і добровольців, які ризикуючи своїм життям і здоров'ям, тоді, в 1986 році, виконали безпрецедентні за своїми масштабами та складністю роботи з екстреного усунення наслідків цієї трагедії, вдалося уникнути більш жахливих наслідків – розповідала бібліотекар юнацького відділу Центральної бібліотеки ім.. Т.Г. Шевченка Наталія Бохан.
На завершення зустрічі студенти разом з бібліотекарями переглянули документальний фільм режисера Олега Карносюка «Чернобыль. Зона 2016».