У Кам’янському пройшли автозмагання на позашляховиках
За підтримки міського голови Андрія Білоусова 25 травня у Кам’янському пройшли автомобільні змагання з нічного GPS-орієнтування трофі-рейд на позашляховиках «Привид».
Цьогоріч у гонках взяли участь 20 екіпажів з Кам’янського, Дніпра, Харкова та Кривого Рогу. Місцем старту став лівобережний парк. Подивитися на кілька десятків спеціально екіпірованих машин прийшло чимало глядачів.
У цих перегонах швидкість не головне. На укомплектованих джипах і квадроциклах екіпажі повинні правильно зорієнтуватися на місцевості та за виданими координатами знайти точку, зазначену на дереві, камені, в болоті, лісі та різних місцях, де не проїде звичайний, не підготовлений автомобіль.
У відкритті спортивного заходу взяв участь заступник міського голови Костянтин Саусь. Він привітав учасників, глядачів і гостей з початком захоплюючих гонок, подякував організаторам і зазначив, що міська влада завжди будуть сприяти проведенню цих популярних в нашому місті змагань.
Автодісціпліна проводиться у Кам’янському протягом п’яти років. Організатором виступає громадське об’єднання «Клуб Позашляхового Туризму Меридіан 4х4».
Перед стартом для всіх гостей виступали місцеві творчі колективи, проводились цікаві конкурси, переможців чекали цінні призи та подарунки.




