У Кам’янському відбулась нарада із головами органів самоорганізації населення
27 лютого в адміністративній будівлі по просп.Свободи, 2/1 відбулась нарада із головами органів самоорганізації населення. У нараді взяли участь представники ТОВ «Дніпропетровськгаззбут» та КАТП 042802.
На початку наради заступник міського голови, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Світлана Колісніченко повідомила, що у місті затверджено відповідну програму підтримки діяльності органів самоорганізації населення і Кам’янське одне з небагатьох міст України де надається фінансова підтримка їх діяльності.
«Міська влада готова до конструктивної співпраці у вирішенні тих проблем, з якими ви та мешканці ваших територій стикаєтесь щодня. Подібні наради ми плануємо проводити щомісяця, за необхідності залучаючи до участі в них представників інших установ та організації міста», ‑ зазначила Світлана Колісніченко.
На запитання голів квартальних комітетів відповідали представники газової служби ‑ головний інженер Олександр Удалий та старший менеджер з продажу Олександр Товмач.
Нагальним питанням була скарга на відсутність платіжок про сплату за доставку газу у багатьох мешканців приватного сектору.
«Для доставки квитанцій було заключено договір із Укрпоштою. За нашою інформацією в лютому було доставлено всі квитанції за січень, квитанції за лютий будуть розноситись найближчим часом. З огляду на вашу інформацію щодо їх відсутності ми будемо звертатись для вирішення цієї проблеми до керівництва міського відділення Укрпошти», ‑ зазначив Олександр Товмач.
Загалом, представників ТОВ «Дніпропетровськгаззбут» питали про вже встановлені загальнобудинкові лічильники газу та суми, які приходять в квитанціях, про порядок нарахування коштів за доставку газу та про відключення абонентів через боржників, які є на їх лінії.
Без роз’яснення не залишилось жодне питання. Також було надано інформацію по вирішенню проблемних питань, зокрема по відключенню абонентів.
Наприкінці зустрічі Олександр Удалий звернувся до голів квартальних комітетів з проханням провести бесіди зі своїми мешканцями щодо дотримання норм безпеки при користуванні газовими приладами.
Щодо вивезення сміття спілкувались із директором КАТП 042802 Ігор Іванків та його заступником Володимиром Резніченко. Порушені питання стосувались більш акуратного збору та вивезення сміття сміттєвозами, оскільки дуже часто водії скорочуючи шлях розтягують бруд по прилеглій території, навантажувачі залишають занадто великі ями тощо.
По підсумкам зустрічі начальник відділу організації діяльності ОСН та ОСББ міської ради Дмитро Губський зазначив, що відділ розраховує на злагоджену комунікацію із органами самоорганізації населення, що дозволить вчасно та ефективно вирішувати проблемні питання мешканців нашого міста.












