Юних кам`янчан навчали правил дорожнього руху

опубліковано: 28 вересня 2017 оновлено: 28 вересня 2017

Щорічно у вересні в академічному ліцеї № 15 разом з представниками Кам`янського відділу поліції проводиться місячник «Увага! Діти на дорозі!». Основна його мета – розповісти школярам про важливість дотримання правил дорожнього руху.

Протягом місячника з дітьми проводились різноманітні екскурсії, спостереження, зустрічі з представниками поліції та працівниками автошколи, пізнавальні заняття та ігри. Один із таких заходів отримав назву «Посвята в пішоходи».

Для маленьких глядачів – переважно учнів перших класів – виступали агітбригада «Дорожній патруль» і театр ляльок. Через своїх персонажів старші діти показували малечі, наскільки важливо бути уважним на дорозі, спритним та винахідливим.

Марафон сюрпризів підтримали і гості – працівники Дніпровського відділу поліції. Правоохоронці розповіли учням про небезпеку, яка може очікувати їх на вулиці, пояснили, що будь-які пустощі та розваги біля дороги можуть обернутися бідою, пограли з дітьми в гру «Світлофорчик», а потім запросили першокласників на шкільний майданчик. Там усіх чекав справжній патрульний автомобіль із увімкненою сиреною.

Машина викликала у дітлахів особливе захоплення, адже в неї можна було зазирнути, приміряти бронежилет і навіть сфотографуватися з поліцейськими. Щирі посмішки та сяючі очі дітлахів, гучні оплески та скандування «Дякуємо!» говорили самі за себе: малеча була у захваті!

Педагоги висловили сподівання, що такі профілактичні заходи обов’язково допоможуть наймолодшим учасникам дорожнього руху бути  зразковими пішоходами, а в подальшому – і відмінними водіями.